Anasayfa | Kurumsal | Ürünler Referanslar | Özel Üretim | İletişim
Kurumsal
Kategoriler
Harf Serisi
Milenyum Serisi
Tasarım Harf Serisi
Elmas Kesim Mineli Serisi
Elmas Kesim Serisi
Elmas Kesim Taşlı Serisi
Desen Serisi
Desen Mineli Serisi
Desen Burç Serisi
Figürlü Kol düğmesi Serisi
Lazer Serisi
Antik Serisi
Çelik Serisi
Çelik Swarovski Serisi
Kozmik Serisi
Mat Nikel Serisi
Klas Taşlı Serisi
Promosyon Serisi
Sedef Serisi
Camtaş Serisi
Üç Boyutlu Lazer İşleme Seri
Setler
Sunum Kutuları
Kravat İğneleri
Atatürk Koldüğmeleri Serisi
Master Serisi
Sunum Standlarımız
Hakkımızda

UPT Uluslararası Profesyonel Tasarım, 1987 senesinde kurulmuş olup, Karaköy'deki kendi fabrika binasında üretim ve pazarlamasını sürdürmektedir. 

İşe metal çakmak üretimi ile başlayan UPT, 17 Avrupa ülkesine ve uzakdoğuya çakmak ihraç ederek, bu segmentte Türkiye'deki patentli tek üretici olup, çakmak üretimine de devam etmektedir.

UPT portföyündeki tüm ürünlerin üretim aşamasını %90 kendi tesislerinde gerçekleştirerek, bu alanda piyasada iddialı ve istikrarlı bir konumundadır. 800'ün üzerinde promosyon malzemesi çeşidi bulunan UPT, her ay ürün yelpazesine benzerlerinden farklı yeni ürünler tasarlayıp, üreterek yoluna devam etmektedir.

Promosyon ürünlerimiz Çin malları ile rekabet edebilir duruma gelmiş olup, kalite konusunda Çin üretimi malların önüne geçmiş konumdadır. 300 farklı modelde tasarlayıp ürettiğimiz resim çerçevelerimiz, bilinen süpermarketler in %90'nında satılmaktadır. Ürün yelpazemize yeni eklediğimiz, kendi tasarımımız olan aksesuar çeşitlerimiz, bilinen büyük tekstil markaları tarafından satılmaktadır.

UPT bünyesinde, imalatta 75 kişi, idari bölümünde ise 9 kişi görev yapmaktadır. % 100 yerli üretim yapan UPT promosyon ve aksesuar alanında bir nebze olsun yurt dışına döviz çıkışını engellemenin gururu ve bunun bilinciyle, titiz ve ciddi bir tempo ile çalışmaktadır.

Bizi
takip edin!
Copyright © 2013 UPT Tüm Hakları Saklıdır.